Everest EPS-1455 PEAK-250W 120mm 250W Power Supply
637,91 TL+KDV
Stok Kodu
STKD0002585
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat ve Stok İçin Tıkla
İletişim bilgileriniz
Saat 16:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoda.
Ürünün orijinal fotoğrafıdır.
Everest EPS-1455 PEAK-250W 120mm 250W Power Supply Özellikleri
Teknik Özellikler
Açıklama Peak-250W 12cm Fanlı 2 adet SATA Powe Supply
Model EPS-1455
Renk Siyah
Giriş Voltajı 180 / 230 V.AC
Giriş Akımı 4/6 A
Giriş Frekansı 50-60 Hz
Güç Çıkışı Fan, Fdd, IDE, SATA
Çıkış gücü 200 W
Ani Çıkış Gücü 250 W
Çıkış Değerleri +3.3 V /8 A , +5 V /9 A, +12 V1/10 A, -12 V / 0.3A, +5 VSB /1.7 A
Çıkış Soketleri 24 pin, 2 x SATA pin, 2x IDE, 1 x Floppy, 1x 4 PCI-E
Aç / Kapa Anahtar Var
Boyut 8.4 x 14 x 14.9 cm
Fan Boyutu 12 cm
Kablo Uzunluğu 50 cm
Desteklediği Güç
250 Watt
Fan Yapısı
120 mm Fan
PFC
Yok
Güç Çıkışları
1 x Floppy, 1x 4 PCI-E, 2 x IDE, 2 x SATA, 24 Pin
Diğer Özellikler
Boyutlar: 84 x 140 x 149 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Everest EPS-1455 PEAK-250W 120mm 250W Power Supply Everest EPS-1455 PEAK-250W 120mm 250W Power Supply, Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Power Supply Modelleri kablosuzdünya.com'da! Wireless Ürünleri, Güvenlik Kameraları, Ev Sistemleri... STKD0002585