Poynting

Poynting, entegre anten çözümlerinin en iyi küresel sağlayıcısıdır. Poynting, yüksek hızlı veri uygulamaları dahil, kablosuz iletişim için yenilikçi, pazar lideri anten çözümleri sağlar. Poynting Antenleri, 3G / 4G / 5G ve LTE, GPS ve Glonass, IoT LoRa ve Sigfox'un yanı sıra RFID ve WIFI uygulamaları için çözümler sunar.

Poynting Antenleri; konut, otomotiv, endüstriyel ve IoT çözümleri olsun, kablosuz iletişim gerektiren tüm endüstri sektörlerinde kullanılmaktadır.

Kablosuz Dünya Poynting Türkiye Resmi Yetkili Satıcısıdır.

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Poynting

Poynting, Kablosuz Dünya A.Ş. | Ubnt - Mikrotik - Mimosa - TP-Link - Zyxel stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Kablosuz Dünya A.Ş. | Ubnt - Mikrotik - Mimosa - TP-Link - Zyxel yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Poynting tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Poynting

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 982 05 59 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kuştepe Mah, Uğur Sokak No:5/A Şişli / İSTANBUL

0212 982 05 59
info@kablosuzdunya.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.