İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Peplink Networks

Peplink , İnternet yük dengeleme ve VPN bağlama çözümlerinde pazar lideridir. Peplink ürün hattı, her ölçekteki işletme için modeller içerir ve müşteriler için internet deneyimini ödüllü bir sağlar. Peplink Balance Multi-WAN Yönlendiricileri, çeşitli sektörlerden binlerce müşterinin bant genişliğini artırmasına, İnternet güvenilirliğini artırmasına ve maliyetleri düşürmesine yardımcı olarak dünya çapında uygulanmıştır.

Kablosuz Dünya Peplink Türkiye'nin Resmi Yetkili Satıcısıdır.

 

Harika fiyatlar, servis ve teslimat
En büyük stok seviyeleri

Sıralama:

Peplink Networks

Peplink Networks, Kablosuz Dünya A.Ş. | Ubnt - Mikrotik - Mimosa - TP-Link - Zyxel stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Kablosuz Dünya A.Ş. | Ubnt - Mikrotik - Mimosa - TP-Link - Zyxel yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Peplink Networks tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Peplink Networks

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 982 05 59 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kuştepe Mah, Uğur Sokak No:5/A Şişli / İSTANBUL

0212 982 05 59
info@kablosuzdunya.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.