Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 133,863.64 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Mimosa Networks

Mimosa Networks , fiber ile aynı kapasite, hız ve güvenilirliği talep eden hizmet sağlayıcılar için dış mekan gigabit kablosuz ürünleri oluşturarak hem fiber hem de İnternet kullanıcılarını birbirine bağlar. Erişim noktaları, noktadan noktaya bağlantılar, radyolar ve CPE'lerden oluşan Mimosa Networks portföyü ile Mimosa , kablosuz ağların inanılmaz derecede ölçeklenebilir olması ve dünya çapındaki her tür topluluğa Gigabit hızları getirmesi gerektiğine inanıyor. Mimosa, bu hedefe ulaşmak için benzersiz bir "Buluttan Müşteriye" stratejisi benimsiyor ve İnternet erişim ağının her katmanında geniş bir ürün paketi oluşturuyor.

Kablosuz Dünya Mimosa Türkiye Resmi Yetkili Satıcısıdır.

 

Harika fiyatlar, servis ve teslimat
En büyük stok seviyeleri

Sıralama:

Mimosa Networks

Mimosa Networks, Kablosuz Dünya A.Ş. | Ubnt - Ubiquiti - Mikrotik - Mimosa - TP-Link - Zyxel stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Kablosuz Dünya A.Ş. | Ubnt - Ubiquiti - Mikrotik - Mimosa - TP-Link - Zyxel yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Mimosa Networks tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Mimosa Networks

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 982 05 59 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kuştepe Mah, Uğur Sokak No:5/A Şişli / İSTANBUL

0212 982 05 59
info@kablosuzdunya.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.