Cambium Networks

Cambium Networks , dünya çapında servis sağlayıcılar, endüstriyel pazarlar ve işletmeler için geniş bant kablosuz altyapı çözümleri sunar. Cambium, güvenilir, ölçeklenebilir ve güvenli kablosuz geniş bant platformlarından oluşan kapsamlı portföyünün bir parçası olarak hem noktadan noktaya hem de noktadan çok noktaya çözümler sağlamada uzmanlaşmıştır.

Kablosuz Dünya Cambium Türkiye Yetkili Satıcısıdır.

 

Bağlantısız bağlama
Harika fiyatlar, servis ve teslimat
PtP ve PtMP çözümleri

Sıralama:

Cambium Networks

Cambium Networks, Kablosuz Dünya A.Ş. | Ubnt - Mikrotik - Mimosa - TP-Link - Zyxel stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Kablosuz Dünya A.Ş. | Ubnt - Mikrotik - Mimosa - TP-Link - Zyxel yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Cambium Networks tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Cambium Networks

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 982 05 59 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kuştepe Mah, Uğur Sokak No:5/A Şişli / İSTANBUL

0212 982 05 59
info@kablosuzdunya.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.